Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko QUADDRO CARO NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO CARO NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO CARO NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko QUADDRO CARO NEW DESIGN tapicerowane

1 998,00 zł
Nowy produkt

Oryginalne łóżko Quaddro Caro New Design z tapicerką i pikowaniem we wzór caro.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

W każdej sypialni meblem dominującym przestrzeń jest łóżko. To ono stanowi o wyglądzie i stylu pomieszczenia. Chcąc uzyskać niepowtarzalną przestrzeń do spania możemy zajrzeć do katalogu marki New Design. Znajduje się tam wiele propozycji solidnych łóżek tapicerowanych. Spośród nich wyróżnia się zdecydowanie łóżko Quaddro Caro. Jego specyficzne pikowanie w romby zwraca uwagę i powoduje, że całość pomimo masywności, nie przytłacza. Wezgłowie stanowi wygodne podparcie podczas siedzenia w łóżku. Jeśli właściwie dobierzemy rodzaj i kolor obicia, wpasujemy je w preferowaną przez nas stylistykę i rozmiar sypialni. W łóżku Quaddro Caro do wyboru mamy także nóżki Standard lub Prestige. Do indywidualnych potrzeb dostosujemy też wysokość wezgłowia i boków. Łóżko Quaddro Caro wykonane jest z wysokiej jakości materiałów więc nie ulega szybkiej eksploatacji. Można zamówić ten model wyposażony w przydatną przestrzeń na pościel.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Quaddro Caro

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW DESIGN