Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko QUADDRO PLUS NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO PLUS NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko QUADDRO PLUS NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko QUADDRO PLUS NEW DESIGN tapicerowane

2 126,66 zł
Nowy produkt

Wygodne łóżko Quaddro Plus New Design w wielu kolorach do wyboru. Posiada ciekawe, geometryczne pikowania i niski przód.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Łóżko jest najważniejszym elementem sypialni. To ono w pierwszej kolejności powinno skupiać uwagę i decydować o stylistyce wnętrza. Łóżka tapicerowane, pomimo pierwszego skojarzenia z ciężkością, cechują się zazwyczaj wyszukaną wytwornością. Firma New Design prezentuje całą kolekcję tego typu modeli. W łóżku Quaddro Plus największą ozdobę stanowi wezgłowie stworzone z pikowanych, symetrycznych prostokątów. Ich kształt wprowadza spokój i harmonię do sypialni. Panel tylny jest miękki, więc siedząc w łóżku uzyskamy wygodne podparcie dla kręgosłupa. Brak dodatkowych zdobień umożliwia wpasowanie modelu do prawie każdej aranżacji wnętrza. Łóżko Quaddro Plus jest solidnie wykonane i zapewnia odpoczynek na najwyższym poziomie. Dla osób ceniących funkcjonalność zaprojektowano odmianę modelu z przestronnym pojemnikiem na pościel. Łóżko dostępne jest na różnych nóżkach do wyboru. Klient może modyfikować dowolnie rodzaj obicia oraz wysokość wezgłowia i boków. Producent oferuje również wykonanie niestandardowego łóżka Quaddro Plus na wymiar.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Quaddro Plus

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW DESIGN