Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
NEW ELEGANCE

Łóżko tapicerowane Apollo S

1 747,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Apollo S sprawdzi się w każdej sypialni w której postawiono na minimalistyczną aranżację.

Tkanina:
Rozmiar materaca:
Pojemnik:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Łóżko tapicerowane Apollo S Tkanina: Grupa II, Rozmiar materaca: Materac 160x200, Pojemnik: Bez pojemnika 1 2 384,00

Eleganckie, klasyczne i bardzo wygodne łóżko Apollo S z praktycznym pojemnikiem (można również zamówić wersję bez pojemnika). Prosty i minimalistyczny design idealnie wpasuje się w każde pomieszczenie. Apollo S to łóżko, które dobrze wygląda zarówno w małej, jak i dużej sypialni. Solidna konstrukcja łóżka Apollo S i najwyższej jakości materiały są gwarancją długiego użytkowania. Duży wybór tkanin oraz skór naturalnych i ekologicznych, sprawi, że łóżko Apollo S perfekcyjnie dopasuje się do stylu i kolorystyki naszego wnętrza.

UWAGA! Łóżko do samodzielnego montażu. Oferta dotyczy tylko łóżka. Przy wyborze opcji z pojemnikiem cena obejmuje ramę ze stelażem. W przypadku łoża bez pojemnika stelaż oraz materac należy dokupić oddzielnie.

Łóżko Apollo S

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
NEW ELEGANCE