Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Łóżko LAZIO NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko LAZIO NEW DESIGN tapicerowane
  • Łóżko LAZIO NEW DESIGN tapicerowane
NEW DESIGN

Łóżko LAZIO NEW DESIGN tapicerowane

2 371,00 zł
Nowy produkt

Łóżko Lazio New Design łączące nowoczesność i klasykę, pasujące do każdego rodzaju wnętrza.

Rozmiar:
Tkanina:
Pojemnik:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Idealne łóżko do sypialni powinno być nie tylko wygodne, ale również trwałe i dopasowane do indywidualnych potrzeb użytkownika. Takie właśnie są łóżka oferowane przez firmę New Design. Łóżko Lazio jest tego idealnym przykładem. W pierwszej kolejności należy zwrócić uwagę na szyk głęboko pikowanego panelu tylnego, który wyróżnia się na tle całości. Ten element nadaje modelowi Lazio miękkości i wrażania przytulności. Może być wykończony gustownymi guzikami lub szykownymi kryształami. Geometryczna forma przeszyć dodatkowo uszlachetnia całość. Solidna rama gwarantuje solidność i trwałość produktu. Łóżko Lazio New Design dostępne jest w rozmiarach idealnych dla dwóch osób. Jego okazałość najlepiej ujawnia się w dużych i słonecznych sypialniach. Model jest trwały i wykonany z troską o najmniejsze detale. Klient sam może wybrać odpowiadająca mu wysokość boków i wezgłowia oraz rodzaj nóżek i tkaniny obiciowej. Łóżko Lazio można zamówić w wersji z praktycznym pojemnikiem na pościel. Jest dostępny w trzech standardowych wymiarach, ale na zamówienie klienta wykonywane są także dowolne rozmiary.
Uwaga! Tapicerowanie pleców wezgłowia (części przylegającej do ściany) jest usługą dodatkowo płatną!

UWAGA! Oferta nie obejmuje materaca i stelaża. W łóżku z pojemnikiem na pościel stelaż jest dołączany do produktu. Przy wyborze ramy o grubości 5 cm brak możliwości wyboru nóżki S1 o wysokości H=10cm i H=15cm oraz nóżki S2 o wysokości H=10cm.

Łóżko Lazio

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
NEW DESIGN