NEW ELEGANCE

Pufa NELLO NEW ELEGANCE

1 426,00 zł

Pufa Nello New Elegance z praktycznym pojemnikiem.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stylowa pufa, która łączy w sobie ponadprzeciętną funkcjonalność oraz wysoce elegancką estetykę. Może służyć jako siedzisko, a równocześnie jest praktycznym rozwiązaniem do przechowywania. Pozwoli utrzymać porządek i dobrą organizację w sypialni. Pojemnik, otwierany przez uniesienie siedziska, oferuje obszerną przestrzeń do schowania różnorodnych akcesoriów: dodatkowych poduszek, koców, pledów i wszelkich innych przedmiotów, których nie chcemy pozostawiać na widoku. Przy tym mebel stanowi efektowny element dekoracyjny wnętrza, nadając mu wyjątkowego charakteru. Pufę Nello wyróżnia możliwość personalizacji. Obita jest wysokogatunkowym materiałem, którego rodzaj oraz kolor można wybrać z kilkuset wariantów, jakie proponuje producent. Jej płynne, zaokrąglone kształty sprawiają, że szczególnie dobrze pasuje do aranżacji w stylu modernistycznym i art deco. Świetnie komponuje się z innymi meblami z tej samej kolekcji, umożliwiając stworzenie spójnego i harmonijnego wystroju w pomieszczeniu.

WYMIARY: 121 x 45 x 45 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 121 cm, wysokość 45 cm, głębokość 45 cm
- pojemnik do przechowywania
- możliwość wyboru tapicerki z dostępnego wzornika
- atrakcyjny design
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Nello
Pufa NELLO NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
121 cm
Wysokość:
45 cm
Głębokość:
45 cm
Pojemnik:
Z pojemnikiem
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
121 cm
Wysokość:
45 cm
Głębokość:
45 cm
Pojemnik:
Z pojemnikiem
NEW ELEGANCE