NEW ELEGANCE

Ławka G 120 NEW ELEGANCE

1 154,00 zł

Elegancka ławka G marki New Elegance idealna do korytarza, przedpokoju lub salonu.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ławka G marki New Elegance to mebel, który łączy w sobie tradycyjną estetykę z subtelnym nowoczesnym designem. Jej konstrukcja opiera się na czterech drewnianych nogach, które są dostępne w wielu wybarwieniach do wyboru. Możliwość personalizacji poprzez wybór koloru pozwala na stworzenie mebla, który idealnie komponuje się z istniejącym wystrojem wnętrza. Ta solidna, ale subtelna podstawa nadaje meblowi stabilność. Wysoka jakość wykonania siedziska o prostokątnym kształcie jest widoczna w każdym szczególe, od precyzyjnych szwów po starannie wykończone boczki oparciowe, które zapewniają komfort i wsparcie dla pleców. Dwie ozdobne poduszki w kształcie wałków nie tylko zwiększają wygodę podczas siedzenia, ale także są pięknym akcentem dekoracyjnym, który podkreśla elegancki charakter mebla. Ławka doskonale sprawdzi się w przedpokojach, korytarzach oraz będzie stanowić atrakcyjny element wystroju pokoju dziennego. Mebel bez trudu pomieści dwie osoby, tworząc komfortowe miejsce do odpoczynku.

WYMIARY: 120 x 65 x 46 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 120 cm
- wysokość: 65 cm
- głębokość: 46 cm
- elegancki design
- solidna konstrukcja
- możliwość personalizacji
Ławka G 120 NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
120 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
Informacje dodatkowe:
ozdobne poduszki w zestawie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
120 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
Informacje dodatkowe:
ozdobne poduszki w zestawie
NEW ELEGANCE