NEW ELEGANCE

Ławka H 120 NEW ELEGANCE

562,00 zł

Nowoczesna ławka H marki New Elegance na metalowych nóżkach dostępnych w trzech wybarwieniach do wyboru.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ławka H 120 to wyjątkowy mebel, który swoim designem idealnie wpasowuje się w nowoczesne, jak i klasyczne wnętrza. Stanowi połączenie funkcjonalności, komfortu oraz estetyki wykonania, co sprawia, że jest to nie tylko praktyczny element wyposażenia, ale także niebanalny akcent dekoracyjny. Wykonana z najwyższej jakości materiałów, posiada solidne metalowe nóżki, które zapewniają stabilność i trwałość. Dostępne są trzy kolory wybarwienia stelaża: czarny, szary oraz złoty, co pozwala na dopasowanie mebla do dominującego stylu wnętrza. Miękkie siedzisko w kształcie poduszki gwarantuje komfort siedzenia. Jego kształt został zaprojektowany tak, by idealnie dopasować się do użytkownika, a pianka, z której jest wykonane, pozwala na wygodne użytkowanie bez uczucia dyskomfortu. Wymiary ławki sprawiają, że wkomponuje się ona w zarówno mniejsze, jak i większe pomieszczenia. Może być używana w przedpokoju, salonie, sypialni czy jako dopełnienie wyposażenia garderoby.

WYMIARY: 122 x 43 x 46 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 122 cm
- wysokość: 43 cm
- głębokość: 46 cm
- nowoczesny design
- solidna konstrukcja
- możliwość personalizacji
Ławka H 120 NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
122 cm
Wysokość:
43 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Metal
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
122 cm
Wysokość:
43 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Metal
NEW ELEGANCE