NEW ELEGANCE

Ławka F 120 NEW ELEGANCE

1 145,00 zł

Nowoczesna ławka F z oparciem marki New Elegance na drewnianych nóżkach dostępnych w wielu wybarwieniach.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ławka F marki New Elegance to eleganckie i funkcjonalne siedzisko, które doskonale wpasuje się w różnorodne przestrzenie, zarówno nowoczesne, jak i te utrzymane w bardziej klasycznym stylu. Zaprojektowana z myślą o wygodzie i estetyce, łączy w sobie prostotę formy z elegancją wykonania. Siedzisko ławki ma kształt prostokąta, na którym bez trudu mogą zasiąść dwie osoby, co czyni ją idealnym rozwiązaniem do przedpokojów, korytarzy czy salonów. Charakterystyczną cechą ławki są pięknie prezentujące się oparcia na bokach, które nadają jej nie tylko stylowy wygląd, ale również zwiększają komfort użytkowania. Konstrukcja opiera się na drewnianych nóżkach, dostępnych w dziesięciu różnych wybarwieniach do wyboru. Materiały użyte do produkcji ławki są wyselekcjonowane z myślą o trwałości i łatwości w utrzymaniu. Wysokiej jakości tapicerka, którą można łatwo czyścić, sprawia, że ławka F będzie służyć przez długi czas, zachowując swój nienaganny wygląd.

WYMIARY: 120 x 65 x 46 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość 120 cm
- wysokość: 65 cm
- głębokość: 46 cm
- nowoczesny design
- możliwość personalizacji
- solidna konstrukcja
Ławka F 120 NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
120 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
120 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
NEW ELEGANCE