NEW ELEGANCE

Ławka E 120 NEW ELEGANCE

881,00 zł

Prostokątna ławka E marki New Elegance z tapicerowanym siedziskiem o szerokości 120 cm.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ławka E to stylowy i nowoczesny mebel, który łączy w sobie elegancję i funkcjonalność. Zaprojektowana z myślą o prostocie i trwałości, posiada metalowe nogi, które zapewniają solidne podparcie, a jednocześnie dodają meblowi nowoczesnego charakteru. Stelaż ławki jest dostępny w dwóch wybarwieniach: czarnym oraz szarym, co pozwala na łatwe dopasowanie mebla do innych elementów wnętrza. Siedzisko ma prostokątny kształt i jest tapicerowane. Dzięki swojej szerokości, ławka E może pomieścić kilka osób, co sprawia, że jest doskonałym wyborem do domowych przedpokojów czy służyć jako siedzisko przy toaletce. Design mebla z pewnością przyciągnie uwagę miłośników minimalizmu z uwagi na prostą formę i brak zbędnych detali. Ławka E to mebel o szerokim spektrum zastosowań, który łączy w sobie estetykę i praktyczność. Solidna metalowa konstrukcja gwarantuje trwałość, a prosta, elegancka forma sprawia, że ławka będzie pasować do wielu aranżacji wnętrz.

WYMIARY: 120 x 48 x 43 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 120 cm
- wysokość: 43 cm
- głębokość: 48 cm
- minimalistyczny design
- możliwość personalizacji
- solidna konstrukcja
Ławka E 120 NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
120 cm
Wysokość:
43 cm
Głębokość:
48 cm
Materiał nóżek:
Metal
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
120 cm
Wysokość:
43 cm
Głębokość:
48 cm
Materiał nóżek:
Metal
NEW ELEGANCE