NEW ELEGANCE

Ławka G 140 NEW ELEGANCE

1 195,00 zł

Praktyczna ławka G marki New Elegance z ozdobnymi poduszkami na drewnianych nogach.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ławka G marki New Elegance to zwieńczenie doskonałego rzemiosła połączonego z nowoczesnym designem. Tapicerowane siedzisko opiera się na drewnianych nóżkach, których wybarwienie można personalizować. Prostokątne siedzisko zapewnia wygodę, dzięki zastosowaniu wysokogatunkowych materiałów i dbałości o każdy detal wykończenia. Boczki oparciowe stanowią praktyczny, ale i estetyczny element, gwarantujący wygodę, podczas gdy dwie dekoracyjne poduszki w kształcie wałków zwiększają komfort użytkowania. Ławka z łatwością wpasuje się w każdy styl, od minimalistycznego po bogato zdobione wnętrza, stając się zarówno praktycznym jak i estetycznym dodatkiem. Wysoka jakość wykonania, trwałość użytych materiałów i możliwość personalizacji poprzez wybór koloru nóg sprawiają, że ławka G to mebel, który zachowa swój atrakcyjny wygląd przez wiele lat, zachowując swoją piękno i funkcjonalność.

WYMIARY: 140 x 65 x 46 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 140 cm
- wysokość: 65 cm
- głębokość: 46 cm
- elegancki design
- solidna konstrukcja
- możliwość personalizacji
Ławka G 140 NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
140 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
Informacje dodatkowe:
ozdobne poduszki w zestawie
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
140 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
Informacje dodatkowe:
ozdobne poduszki w zestawie
NEW ELEGANCE