NEW ELEGANCE

Ławka F 140 NEW ELEGANCE

1 202,00 zł

Praktyczna ławka F marki New Elegance na czterech drewnianych nóżkach.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ławka F od New Elegance to kwintesencja elegancji połączonej z praktycznością, dedykowana przestrzeniom zarówno o nowoczesnej jak i klasycznej aranżacji. Siedzisko w kształcie prostokąta zapewnia wystarczającą ilość miejsca dla trzech osób, dzięki czemu idealnie nadaje się do umiejscowienia w przestrzeni przedpokoju, korytarza czy jako element wyposażenia salonu. Oparcia umieszczone po bokach siedziska nie pełnią jedynie funkcji dekoracyjnej, ale są także praktycznym elementem zwiększającym komfort siedzenia. Podstawa ławki F składa się z solidnych drewnianych nóżek, które klient może dostosować do swoich potrzeb, wybierając spośród dziesięciu dostępnych wybarwień. Opcja personalizacji pozwala na jeszcze lepsze wkomponowanie ławki w przestrzeń domową, bez względu na dominującą paletę kolorystyczną. Z myślą o długotrwałym użytkowaniu, producent wybrał materiały o wysokiej jakości. Przemyślana konstrukcja sprawia, że ławka F marki New Elegance jest nie tylko pięknym, ale i praktycznym dodatkiem do wielu przestrzeni, oferującym wygodę siedzenia i trwałość na lata.

WYMIARY: 140 x 65 x 46 CM

Szczegóły produktu:

- szerokość: 140 cm
- wysokość: 65 cm
- głębokość: 46 cm
- nowoczesny design
- możliwość personalizacji
- solidna konstrukcja
Ławka F 140 NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
140 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
140 cm
Wysokość:
65 cm
Głębokość:
46 cm
Materiał nóżek:
Drewno
NEW ELEGANCE