NEW ELEGANCE

Stolik nocny KONTYNENTALNY F NEW ELEGANCE

971,00 zł

Stolik nocny kontynentalny F marki New Elegance tapicerowany ze szklanym blatem

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Ten stolik nocny jest nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale także wyrazistym akcentem dekoracyjnym. To idealny wybór dla osób ceniących sobie piękno i funkcjonalność w codziennym użytkowaniu. Znakomicie pasuje do tapicerowanych łóżek typu kontynentalnego, jak również klasycznych łóżek ramowych. Rodzaj i kolor materiału obiciowego można wybrać z szerokiego wzornika tkanin i dopasować do tapicerki dowolnego łóżka New Elegance, tworząc zgrany zestaw sypialniany. Prosta, minimalistyczna, a zarazem wyrafinowana estetyka znakomicie wpisuje się w najbardziej aktualne trendy w dziedzinie aranżacji wnętrz, odzwierciedlając ducha współczesnego designu. Stolik posiada szklane przezroczyste blaty, które podkreślają jego nowoczesny charakter, dodają bryle lekkości i są łatwe w utrzymaniu w czystości. Dwie pojemne szuflady zapewniają sporo miejsca do przechowywania różnego rodzaju drobnych akcesoriów. Konstrukcja została przemyślana tak, aby zapewnić maksymalną stabilność i trwałość, co jest gwarancją wieloletniego użytkowania.

WYMIARY: 49 x 41 x 51 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 49 cm, głębokość 41 cm, wysokość 51 cm
- dwie szuflady z bezuchwytowym systemem otwierania
- materiał i kolor tapicerki do wyboru z obszernego wzornika tkanin
- blat ze szkła transparentnego
- atrakcyjny design
- polska produkcja
Stolik nocny KONTYNENTALNY F NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
49 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
41 cm
Liczba szuflad:
2
Blat:
szklany
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
49 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
41 cm
Liczba szuflad:
2
Blat:
szklany
NEW ELEGANCE