NEW ELEGANCE

Stolik nocny KONTYNENTALNY D NEW ELEGANCE

885,00 zł

Stylowy stolik kontynentalny D z kolekcji New Elegance, wyposażony w dwie szuflady i szklany blat.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny kontynentalny D marki New Elegance to kompromis między nowoczesną stylistyką, a maksymalną funkcjonalnością. Jego wyjątkową cechą są setki dostępnych obić tapicerskich do wyboru, co pozwala na dopasowanie go do indywidualnych gustów i stylistyki sypialni. Ten model będzie wyróżniającym się elementem aranżacji, który idealnie uzupełni nowoczesne wnętrze. Stolik kontynentalny D został wyposażony w dwie praktyczne szuflady. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które cenią porządek. To idealne miejsce do przechowywania drobiazgów i przedmiotów osobistych. Blat stolika nocnego został wykonany ze szkła, co dodaje mu lekkości i nowoczesnego charakteru. Jest to doskonałe miejsce do eksponowania dekoracji czy do ustawienia lampki nocnej. Co więcej, szklany blat jest łatwy do utrzymania w czystości, trwały, a także niezwykle elegancki. Stolik kontynentalny D wraz z tapicerowanym łóżkiem stworzą nowoczesny duet, dlatego z łatwością wpisze się ekskluzywny charakter sypialni.

WYMIARY: 51 x 40 x 51 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary stolika: 51 x 40 x 51 cm
- dwie praktyczne szuflady
- blat z łatwego w czyszczeniu szkła
- setki obić do wyboru
Stolik nocny KONTYNENTALNY D NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
51 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
40 cm
Liczba szuflad:
2
Blat:
szklany
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
51 cm
Wysokość:
51 cm
Głębokość:
40 cm
Liczba szuflad:
2
Blat:
szklany
NEW ELEGANCE