NEW ELEGANCE

Stolik nocny KONTYNENTALNY B NEW ELEGANCE

813,00 zł

Stolik kontynentalny B z kolekcji New Elegance z setkami obić tapicerskich do wyboru.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stylowy stolik kontynentalny B marki New Elegance to funkcjonalny wybór do eleganckiej sypialni w nowoczesnym stylu. Ten designerski mebel będzie stanowił idealny duet z łóżkiem kontynentalnym lub tapicerowanym, tworząc harmonijną całość, która perfekcyjnie wypełni przestrzeń nowoczesnej sypialni. Praktyczny stolik kontynentalny B został wyposażony w blat wykonany z trwałego szkła, dzięki czemu jest łatwy do utrzymania w czystości. Jego wymiary pozwalają na ustawienie lampki nocnej i swobodne odłożenie kubka czy telefonu. Praktyczność użytkowania jest podkreślona również przez ergonomiczną wysokość mebla. Stolik kontynentalny B z kolekcji New Elegance to nie tylko funkcjonalny mebel użytkowy, ale także element dekoracyjny, który dodaje przestrzeni wyjątkowego stylu.

WYMIARY: 53 x 41 x 46 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary stolika: 53 x 41 x 46 cm
- stolik umieszczony na czerech prostokątnych nóżkach
- łatwy do utrzymania w czystości blat wykonany z trwałego szkła
- praktyczny schowek w formie półki
- setki rodzajów tapicerek do wyboru
Stolik KONTYNENTALNY B NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
53 cm
Wysokość:
46 cm
Głębokość:
41 cm
Blat:
szklany
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
53 cm
Wysokość:
46 cm
Głębokość:
41 cm
Blat:
szklany
NEW ELEGANCE