NEW ELEGANCE

Stolik nocny BLACK LOFT NEW ELEGANCE

569,00 zł

Stolik nocny Black Loft w stylu industrialnym z dwiema szufladami.

Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny Black Loft to mebel elegancki i funkcjonalny. Jego prosta bryła i gładkie linie, minimalistyczne, pozbawione uchwytów fronty oraz czarne metalowe nóżki nadają mu industrialny charakter. Wykonany został z wysokogatunkowej płyty meblowej w dwóch dekorach: dąb olejowany i czarny mat. Jasny odcień drewna z idealnie odwzorowanym naturalnym usłojeniem uczyni wnętrze bardziej przytulnym. Z kolei głęboka kontrastująca czerń doda mu wyrazistości. Stolik posiada dwie szuflady, które oferują odpowiednią ilość miejsca do przechowywania niezbędnych w sypialni przedmiotów, pozwalając zachować porządek i dobrą organizację wokół miejsca wypoczynku. Blat zapewnia wystarczającą przestrzeń na lampkę nocną, budzik czy ulubione drobiazgi, które chcemy mieć pod ręką. Wysokość nóżek pozwala na łatwe sprzątanie powierzchni pod stolikiem, co jest istotne dla utrzymania czystości i higieny. Konstrukcja mebla jest stabilna i trwała. Jako część systemu mebli sypialnianych Black Loft pozwoli w zestawieniu z innymi elementami kolekcji stworzyć spójny wystrój wnętrza.

WYMIARY: 45 x 40 x 49 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary: szerokość 45 cm, głębokość 40 cm, wysokość 49 cm
- dwie szuflady z bezuchwytowym systemem otwierania
- kolorystyka: dąb olejowany + czarny mat + czarny metal
- industrialne wzornictwo
- możliwość stworzenia spójnej aranżacji z innymi meblami z kolekcji Black Loft
- polska produkcja
Stolik nocny BLACK LOFT NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
45 cm
Wysokość:
49 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor:
Dąb olejowany
Kolor:
Czarny mat
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Black Loft
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
45 cm
Wysokość:
49 cm
Głębokość:
40 cm
Kolor:
Dąb olejowany
Kolor:
Czarny mat
Liczba szuflad:
2
Kolor nóżek:
Czarny
Materiał nóżek:
Metal
Kolekcja:
Black Loft
NEW ELEGANCE