NEW ELEGANCE

Stolik nocny CALGARY NEW ELEGANCE

771,00 zł

Tapicerowany stolik Calgary New Elegance, z praktyczną szufladą i trwałym szklanym blatem.

Tkanina:
Dostępny do 8 tygodni
Ilość:

Stolik nocny Calgary z kolekcji New Elegance to niezwykle stylowy i praktyczny dodatek do współczesnej sypialni. Jego wyjątkowy design przyciąga uwagę i nadaje sypialni nowoczesnego charakteru. Dzięki subtelnie zaokrąglonym bokom, stolik wyróżnia się lekką formą, dlatego wpisze się również we wnętrza w minimalistycznym stylu. Blat stołu został wykonany z odpornej na uszkodzenia szyby, która dodaje konstrukcji lekkości i subtelności. Praktyczna szuflada otwierana za pomocą mechanizmu „push and pull” to doskonałe miejsce do przechowywania rzeczy osobistych. Bezuchwytowy design podkreśla minimalistyczną formę stolika nocnego Calgary. Setki materiałów obiciowych do wyboru – istnieje możliwość personalizacji mebla i jeszcze lepszego dopasowania do wnętrza i pozostałych mebli w sypialni.

WYMIARY: 56 x 41 x 34 CM

Szczegóły produktu:

- wymiary stolika: 56 x 41 x 34 cm
- nowoczesny, szklany blat
- zaokrąglone boki stolika dodają konstrukcji lekkości
- setki wyjątkowych tapicerek do wyboru
Stolik nocny CALGARY NEW ELEGANCE

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Szerokość:
56 cm
Wysokość:
34 cm
Głębokość:
41 cm
Liczba szuflad:
1
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Blat:
szklany
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Szerokość:
56 cm
Wysokość:
34 cm
Głębokość:
41 cm
Liczba szuflad:
1
Informacje dodatkowe:
mechanizm push and pull
Blat:
szklany
NEW ELEGANCE