Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
JANPOL

Stelaż DOCJA

512,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z giętymi listwami oraz regulowanym podgłówkiem i podnóżkiem.

Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż DOCJA Rozmiar: 100x200 1 539,00

Stelaże regulowane to idealne rozwiązanie dla osób, które w łóżku spędzają dużo czasu. Znajdziemy dzięki nim odpowiadające nam ułożenie do czytania książek, pracy na komputerze lub relaksu przed telewizorem. Nie nadwyrężymy przy tych czynnościach mięśni karku, a nasze nogi zregenerują się po całym dniu. Stelaż DOCJA zbudowany jest z 28 brzozowych listew giętych z regulacją twardości w odcinku lędźwiowym. Odstępy między nimi wynoszą zaledwie 3 cm, więc ciężar materaca jest stabilnie rozłożony na całej długości, a jednocześnie powietrze dociera do niego swobodnie od dołu. Elastyczne listwy zapewniają też lepsze dopasowanie materaca do kształtu ciała wypoczywającej osoby. Rama stelaża pozwala na manualne podnoszenie i regulowanie zagłówka oraz podnóżka. Model nie posiada dzielenia na strefy komfortu - listwy biegną przez całą szerokość stelaża. Wysokość stelaża wynosi ok. 7 cm. Model ten świetnie sprawdzi się z elastycznymi materacami, bez utwardzeń w postaci kokosu czy przekładek tapicerskich. Najlepiej, gdy stelaż będzie wspierany na całej długości, jednak można go używać także, gdy podeprzemy go w przynajmniej trzech miejscach – góra, dół i środek.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200; 120x200 CM
Stelaż Docja Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Janpol
Regulowanie:
ręczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Rated 4.50 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Dobra, cena

Stosunkowo tani, bez bajerów, w pełni spełnia swoje zadanie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Stelaż Docja

Na ten moment produkt spełnia moje wymagania <br /> Obsługa sklepu bardzo rzeczowa i miła

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL