Stelaż Double Mobil T5 Materasso
  • Stelaż Double Mobil T5 Materasso
MATERASSO

Stelaż DOUBLE MOBIL T5 MATERASSO

1 388,00 zł
Nowy produkt

Regulowany elektrycznie stelaż Double Mobil T5 Materasso z podnoszonym osobno zagłówkiem oraz podnóżkiem.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Stelaż DOUBLE MOBIL T5 Materasso został stworzony dla osób, które spędzają w łóżku dużo czasu pracując, czytając książki czy oglądając telewizję. Jest również nieoceniony w przypadku chorych i starszych osób które są zmuszone do długotrwałego lub ciągłego leżenia. Stelaż ten posiada elektrycznie podnoszone zagłówek oraz podnóżek. Dzięki odpowiednio zaprojektowanym stawom łatwo unosi się i układa, zapewniając wysoki komfort użytkowania. W komplecie znajduje się pilot, którym można osobno, intuicyjnie regulować wysokość części ud i nóg oraz ramion i głowy. Stelaż Double Mobil T5 jest zbudowany z 28 listw giętych i może być stosowany z każdym, elastycznym materacem. Gumowe, ruchome uchwyty wpływają na elastyczność stelaża i ułatwiają materacowi odwzorowywanie naturalnych krzywizn ciała. Stelaż posiada solidną konstrukcję wzmocnioną materiałowym pasem biegnącym przez środek. Przepuszcza do materaca świeże powietrze i chroni przed jego deformacją. Listwy wykonane są z brzozy syberyjskiej odpornej na wilgoć, a rama ze sklejki bukowej wraz z elementami drewna bukowego. W części środkowej można dostosować twardość listew do indywidualnych potrzeb, a te znajdujące się w partii górnej są strefowe – zapewniają ułożenie ciała we właściwej pozycji. Stelaż Double Mobil T5 ma wysokość 6 cm i wytrzymałość na obciążenie do 120 kg. Występuje w rozmiarach 80x200cm, 90x200cm, 100x200cm,120x200 cm.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 6 CM
Stelaż Double Mobil T5 Budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Materasso
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 2 customer reviews
Zweryfikowany zakup

POZYTYWNA

Jestem bardzo zadowolona,polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Bardzo jestem zadowolony

Zamówiłem juz 3 stelaż, jestem bardzo zadowolony, bardzo miła obsługa telefoniczna, towar dobrze zapakowany. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Producent:
Materasso
Regulowanie:
elektryczne
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
MATERASSO