Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż KOMFORT PERDORMIRE
  • Stelaż KOMFORT PERDORMIRE
  • Stelaż KOMFORT PERDORMIRE
PERDORMIRE

Stelaż KOMFORT PERDORMIRE

599,00 zł

Klasyczny stelaż listwowy z regulacją twardości w części lędźwiowej.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Stelaż powinien rozkładać właściwie ciężar materaca na całej powierzchni, zapewniać mu dostęp świeżego powietrza oraz wspomagać pracę. Taki właśnie jest model Komfort od firmy Perdormire. Ten solidny produkt posiada 28 listew, które do ramy przytwierdzone są przy pomocy elastycznych uchwytów. Dzięki nim stelaż pomaga w dopasowywaniu się materaca do kształtu ciała użytkownika. Zapobiega również jego odkształceniom. Dla większego komfortu, w części środkowej zainstalowano suwaki do regulacji twardości tej strefy. Produkt przeznaczony do użytku z materacami lateksowymi i piankowymi. Wzmocnieniem konstrukcji jest materiałowy pas przeprowadzony przez środek. Nośność stelaża wynosi max. 120 kg, jednak można zamówić ten model również o zwiększonej nośności do 150 kg. Produkt dostępny w wielu standardowych wymiarach, z możliwością realizacji na zamówienie rozmiarów nietypowych.

WYMIARY: 80x200; 90x200 CM
Stelaż Komfort Perdormire
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Perdormire
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
PERDORMIRE