Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż S55 STATIC FROLI
  • Stelaż S55 STATIC FROLI
  • Stelaż S55 STATIC FROLI
FROLI

Stelaż S55 STATIC FROLI

1 599,00 zł
Nowy produkt

Komfortowy stelaż segmentowy, dopasowujący się do ciężaru ciała i kształtu sylwetki. Zapewnia maksymalną wentylację dla materaca.

Rozmiar:
Dostępny do 4 tygodni
Ilość:

Stelaże Froli to nowoczesne produkty, wykorzystujące innowacyjne rozwiązania. Technologia, w której wykonane są stelaże, opiera się na specjalnym systemie szczelin wentylacyjnych. Zapewniają one najwyższy stopień przewiewności. W systemie Air Lift szczeliny poruszają się lekko, dostarczając powietrze do wnętrza materaca. W ciągu dnia materac jest natomiast prostowany za pomocą podnośników. Stelaż dopasowując się do kształtu i ciężaru ciała, odciąża mięśnie i krążki międzykręgowe. Stanowi także solidne wsparcie dla kręgosłupa, niezależnie od pozycji w jakiej śpimy. Region barkowy posiada możliwość regulacji sprężystości poprzez wymianę elementów sprężynujących. Miękka strefa barkowa doskonale amortyzuje ramiona i podpiera szyję. Stelaż jest przeznaczony do samodzielnego, intuicyjnego montażu. Produkt ten idealnie sprawdzi się w przypadku osób z alergiami. Polecany jest do materacy piankowych, wysokoelastycznych i lateksowych. Dopuszczalne obciążenie stelaża wynosi 120 kg. Produkt posiada dwuletnią gwarancję. Dostępny w różnych wariantach wymiarowych.

WYMIARY: 80x200; 90x200; 100x200 CM
Stelaż s55 static Froli
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Froli
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość talerzy:
ok. 25 talerzy/m2
FROLI