Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż KLASIC
  • Stelaż KLASIC
  • Stelaż KLASIC
PERDORMIRE

Stelaż KLASIC

449,00 zł

Tradycyjny stelaż z listew brzozowych, zapewniających równomierne podparcie dla materaca.

Rozmiar:
Dostępny do 6 tygodni
Ilość:

Model Klasic należy do linii podstawowej, niezawierającej wielu nowinek technicznych, o nośności do 120 kg. Pomimo tego zastosowane w stelażu giętkie listwy, pomagają wydobyć z materaca jego właściwości ortopedyczne i prozdrowotne. Solidna konstrukcja wzmacniana przez przeprowadzany wzdłuż niej pas i odpowiednio rozmieszczone listwy, gwarantują stałe dostarczanie świeżego powietrza do wnętrza materaca. Środkową część stelaża można regulować ze względu na stopień twardości. Do modelu odpowiednie będą wszystkie rodzaje materacy piankowych i lateksowych. Taki zestaw zapewni każdemu komfortowy wypoczynek, pomimo braku regulacji pozycji w stelażu.

WYMIARY: 80x200; 90x200 CM
Stelaż Klasic Perdormire
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Perdormire
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
PERDORMIRE