Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż Surface Complet Pan Materac
  • Stelaż Surface Complet Pan Materac
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE COMPLET PAN MATERAC

389,00 zł

Stelaż Surface Complet marki Pan Materac z 42 brzozowymi listwami.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż SURFACE COMPLET PAN MATERAC Rozmiar: 70x200 2 389,00

Stelaż Surface Complet wykonany został ze sklejki drzew liściastych o charakterystycznej budowie zalecanej dla listew przenoszących duże obciążenia. Stelaż zbudowany jest z aż 42 brzozowych listew sprężynujących, których końce mocowane są w elastycznych uchwytach typu flex z tworzywa odpornego na pękanie i odkształcanie. Uchwyty są nasuwane na kołki osadzone w ramie, dzięki czemu możliwy jest swobodny przechył listwy wzdłuż osi i dopasowanie się do anatomicznych kształtów ciała. W stelażu Surface Complet istnieje możliwość regulacji twardości na 6 listwach w części lędźwiowej. Dodatkowa poprzeczna listwa łącząca ramę w części środkowej. Jest to stelaż, który doskonale współpracuje z każdym rodzajem materaca. Wysokość stelaża - 6 cm. Stelaż do samodzielnego montażu.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200 CM
Stelaż Surface Complet Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Gwarancja:
2 lata
Producent:
Pan Materac
Ilość listew:
42
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
PAN MATERAC