Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
JANPOL

Stelaż PATRIA

178,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z 15 listwami giętymi, w stojącej ramie.

Rozmiar:
Rodzaj:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Odpowiednio dobrany stelaż jest gwarancją prawidłowego funkcjonowania materaca. Wspiera jego pracę i wzmacnia właściwości. Stelaż Patria można stosować z materacami na sprężynie bonellowej oraz materacami twardymi z wkładem kokosowym. Produkt składa się z 15 listew giętych i ma wysokość ok. 7 cm. Odległość między nimi wynosi ok. 6,5 cm. Litwy są stabilnie umieszczone w ramie za pomocą uchwytów gumowych. Stateczne wsparcie dla materaca powoduje, że ciężar ciała zostaje na nim równomiernie rozłożony, a dopasowanie się go do ciała użytkownika przebiega bez zakłóceń. Stelaż posiada stabilną ramę pionową, więc może być stosowany w łóżkach o wysokich burtach. Stelaż musi być podparty przynajmniej w trzech częściach (góra, środek, dół).

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200; 120x200 CM
Stelaż Patria Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Janpol
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
15
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
JANPOL