Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
JANPOL

Stelaż ARKADIA II JANPOL

239,00 zł
Nowy produkt

 Stelaż zbudowany z giętych listew brzozowych; z regulacją twardości w odcinku lędźwiowym.

Rodzaj:
Rozmiar:
Dostępny do 10 dni roboczych
Ilość:

Na rynku dostępnych jest wiele modeli stelaży. Gdy będziemy decydowali się na zakup jednego z nich, sprawdźmy, czy będzie odpowiedni do naszego materaca i posiadanego przez nas łóżka. Model Arkadia ze względu na swoją niewielką wysokość – ok. 4,5 cm - jest idealny do łóżek z nawet bardzo niską burtą. Zastosowanie go w tego tupu produkcie zapobiegnie wysuwaniu się materaca poza krawędzie łóżka. Sprawdzi się z materacami każdego typu, szczególnie lateksowymi i kieszeniowymi. Stelaż złożony jest z 28 giętych listew brzozowych. Są one rozmieszczone na całej długości co 3 centymetry i przymocowane do solidnej ramy za pomocą gumowych uchwytów. Stelaż jest elastyczny i dostarcza do materaca świeże powietrze od spodu. W części lędźwiowej znajdują się specjalne suwaki pozwalające na dopasowanie twardości tej partii do indywidualnych preferencji użytkownika. Produkt jest dostępny w dwóch wersjach: zmontowany lub do samodzielnego montażu. Jego właściwe użytkowanie wymaga podparcia na całej długości boków. Stelaż jest wytrzymały i posiada duża tolerancję wagową. Produkt objęty pięcioletnią gwarancją producenta. Duży wybór rozmiarów standardowych.
UWAGA! Stelaż w rozmiarze 140x200 składa się z dwóch stelaży 70x200 umieszczonych w jednej ramie; Stelaż 160x200 z dwóch stelaży 80x200 umieszczonych w jednej ramie; Stelaż 180x200 z dwóch stelaży 90x200 cm umieszczonych w jednej ramie!

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200; 120x200; 140x200; 160x200; 180x200 CM
Stelaż Arkadia 2 Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Janpol
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 8 customer reviews

stelaż ARKADIA II

idealny-takiego szukałam,błyskawiczna dostawa,świetnie zapakowany-jestem bardzo zadowolona,polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

opinia o stelażu

stelaż został bardzo starnnie zapakowany, spełnił moje oczekiwania za rozsądną cenę

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Stelaż ARKADIA II JANPOL 90*200

Stelaż solidny, dobrze wykonany,spełnia moje oczekiwania. Dostarczony w formie gotowej, nie trzeba go samemu montować. Obsługa sklepu i kuriera prtofesjonalna.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Stelaż

Produkt godny polecena.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Zamówienie stelażu

Cały proces szybko i sprawnie. Zamówienie, kontakt ze sklepu, dostawa kurierem, firma dostarczająca mało mi znana za to kierowca uprzejmy i pomocny. BARDZO POLECAM !!! <br /> Sam stelaż rewelacja, w sam raz do niskich ram lozka, regulowany, dobre wykonanie.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL