Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
JANPOL

Stelaż ARKADIA

239,00 zł
Nowy produkt

 Stelaż zbudowany z brzozowych listew giętych, z regulacją twardości w odcinku lędźwiowym.

Rozmiar:
Rodzaj:
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie
Ilość:

Warunkiem prawidłowej pracy materaca jest jego odpowiednie dopasowanie do stelaża. Jeśli te dwa produkty będą ze sobą odpowiednio współgrały, wydłuży to w znacznym stopniu żywotność ich obu oraz wzmocni korzystne właściwości. Model Arkadia jest uniwersalny i nadaje się w szczególności do materacy piankowych i lateksowych. Składa się z 28 giętych listew brzozowych, które zostały umieszczone w ramie za pomocą elastycznych uchwytów. Odstępy między listwami wynoszą zaledwie 3 cm, dzięki czemu ciężar materaca zostaje równomiernie rozłożony, a ciało podparte na całej długości. Stelaż jest wytrzymały nawet na bardzo duże obciążenia. Jego atutem jest możliwość dostosowania preferowanej przez nas twardości w odcinku lędźwiowym. Model Arkadia ma wysokość 7 cm i występuje w wielu wymiarach. Idealny do łóżek o wysokiej burcie. Warunkiem jego właściwego funkcjonowania jest podparcie konstrukcji w co najmniej 3 miejscach (góra, środek, dół). Produkt przeznaczony do samodzielnego montażu. Posiada dwuletnią gwarancję.

WYMIARY: 70x200; 80x200; 90x200; 100x200; 120x200 CM
Stelaż Arkadia Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Janpol
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
gumowe uchwyty
Rodzaj listew:
brzozowe
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 3 customer reviews

stelaż Arkadia

jestem zadowolona. Materac bardzo solidnie wykonany. Kontakt ze sklepem bez zarzutu.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Materac

Mega wygodny miałem problemy z kręgosłupem w dolnej części ból był nie do wytrzymania teraz dzięki materacowi wszystko przeszło polecam

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

stelaż

CZas oczekiwania 10 dni roboczych ale warto czekać solidny i regulacja lędżwiowa działa serio, serio myślałam ,że to kit jestem sceptycznie nastawiona do nowinek wybaczcie mam już pół wieku ha ha ha

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL