Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż DUOFLEX NV RELAKS
  • Stelaż DUOFLEX NV RELAKS
RELAX

Stelaż DUOFLEX NV RELAKS

269,00 zł
Nowy produkt

Drewniany stelaż z listwami o podwyższonej elastyczności w rejonie barkowym.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Duoflex Nv zbudowany jest z 28 listew wykonanych z drewna klejonego warstwowo. Każda z nich znajduje się w osobnym, kauczukowym uchwycie, który wpływa na elastyczność całej powierzchni. W produkcie zastosowano wzmacniający pas środkowy ułatwiający optymalne rozlokowanie ciężaru materaca. Twardość w rejonie lędźwiowym jest regulowana za pomocą specjalnych suwaków. W części barkowej znajdują się listwy o podwyższonych parametrach elastyczności. W konstrukcji zachowano odpowiednie odległości pomiędzy elementami, dlatego swobodny dostęp powietrza do materaca od dołu nie zostaje zaburzony.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Stelaż Duoflex Nv - budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Relaks
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
drewno klejone
RELAX