Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż FLEXA PLUS RELAKS
  • Stelaż FLEXA PLUS RELAKS
RELAX

Stelaż FLEXA PLUS RELAKS

379,00 zł
Nowy produkt

Drewniany stelaż z regulacją twardości części środkowej.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Flexa Plus jest modelem, który doskonale sprawdzi się w połączeniu z każdym typem materaca. Dzięki zastosowaniu 28 listew z klejonego warstwowo drewna bukowego jego powierzchnia jest bardzo elastyczna. Właściwość ta wzmacniana jest dodatkowo poprzez umieszczenie elementów w kauczukowych uchwytach. Odpowiednie rozlokowanie elementów zapewnia z kolei stały dostęp powietrza do materaca. Stelaż w partii lędźwiowej posiada suwaki służące do zmiany twardości w tym rejonie i dostosowania jej do potrzeb użytkownika. Dodatkowym udogodnieniem w tym modelu są listwy o zwiększonej elastyczności, które zastosowano w części barkowej. Stelaż jest wzmacniany poprzez środkowy pas wykonany z trwałego materiału.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 5 CM
Stelaż Flexa Plus - budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Relaks
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
28
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
bukowe
RELAX