Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
Stelaż LIGNIUM STAR RELAKS
  • Stelaż LIGNIUM STAR RELAKS
RELAX

Stelaż LIGNUM STAR RELAKS

549,00 zł
Nowy produkt

Stelaż z listwami o podwyższonej elastyczności w rejonie barkowym.

Rozmiar:
Dostępny do 15 dni roboczych
Ilość:

Stelaż Lignium Star to model składający się aż z 31 listew wykonanych z klejonego warstwowo drewna bukowego. Każda z nich znajduje się w kauczukowym uchwycie, który umieszczony jest ponad ramą. Sprężyste elementy w połączeniu z elastycznymi mocowaniami sprawiają, że podłoże doskonale reaguje na zmienne obciążenia w różnych partiach. Dodatkowo w części barkowej listwy osadzone są na specjalnych amortyzatorach. W stelażu dowolnie regulować można poziom twardości części lędźwiowej i dostosowywać go do własnych preferencji. Wszystkie listwy łączy dodatkowo przez środek materiałowy pas. To dodatkowe wzmocnienie wpływa na optymalne rozłożenie ciężaru na całej powierzchni.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 8 CM
Stelaż Lignum Star - budowa
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Producent:
Relaks
Regulowanie:
bez regulacji
Ilość listew:
31
Mocowanie listew:
kauczukowe uchwyty
Rodzaj listew:
bukowe
RELAX