Poduszka MOONTEX AIR-CERVIVAL MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX AIR-CERVIVAL MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX AIR-CERVIVAL MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AIR-CERVICAL MOLLYFLEX

325,00 zł
Nowy produkt

Profilowana poduszka Moontex Air-Cervical Mollyflex z termoelastycznym wypełnieniem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

Poduszka Moontex Air-Cervical to model o ergonomicznym kształcie, który zapewnia stabilne podparcie dla głowy i kręgów szyjnych. Wypełnienie wykonane jest z pianki visco-elastic foam Casanova o podwyższonej gęstości (55 kg/m²). Tworzywo reaguje na ciepłotę ciała i delikatnie się zapada. Wnętrze jest perforowane w celu zwiększenia elastyczności powierzchni i usprawniania wentylacji. Stały przepływ świeżego powietrza pozwala na zachowanie produktu w świeżości i zapobiega odkładaniu się kurzu i roztoczy w jego wypełnieniu. Środkowa część poduszki jest obniżona i wyprofilowana, a jej brzegi uniesione. Dwie wysokości wałków zapewniają prawidłowe podparcie kręgów szyjnych zależnie od budowy ciała użytkownika i pozycji, w jakiej śpi. Model Moontex Air-Cervical spełnia warunki produktów medycznych, a jego rdzeń jest objęty 5-letnią gwarancją. Wymiary: 40x70x12/9 cm.

WYMIARY: 40x70x12/9 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Air Cervival - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
40x70x12/9 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Świetna poduszka

Odkąd mam tą poduszkę sen stał się przyjemnością. Rano człowiek budzi się bez bólu głowy i szyi. Jest bardzo komfortowa i elastyczna. Dopasowuje się do naszej głowy. Nie mam minusów tylko same plusy. Tą poduszke mam Ja i mąż a nawet teściowa zakupiła i odstawiła swoje poduchy z pierza. Nic dodać nic ująć po prostu trzeba ją mieć.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Rozmiar:
40x70x12/9 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX