Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX
  • Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX
MOLLYFLEX

Poduszka MOONTEX AIR-RELAX MOLLYFLEX

340,00 zł
Nowy produkt

Przewiewna poduszka Moontex Air-Relax Mollyflex z pianki visco z perforowanym wypełnieniem.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny od 2 do 4 tygodni
Ilość:

Poduszka Moontex Air-Relax to model o tradycyjnym, prostokątnym kształcie, który nie posiada żadnego profilowania. Wypełnienie wykonano z pianki visco-elastic foam Casanova, dzięki czemu powierzchnia dopasowuje się z łatwością do kształtów. Materiał o gęstości 55kg/m² doskonale podpiera głowę i kręgi szyjne. Poduszka pomaga utrzymywać kręgosłup w prawidłowej pozycji, niezależnie od pozycji przyjmowanej przez użytkownika. Wnętrze jest perforowane w specjalny sposób, który usprawnia wentylację i zwiększa elastyczność tworzywa. Klasyczny kształt ułatwia szybką adaptację produktu. Poduszka jest wyrobem medycznym. Gwarancja: 5 lat na wypełnienie. Wymiary: 42x72x14 cm.

WYMIARY: 42x72x14 CM
Twardość - miękki
Poduszka Moontex Air Relax - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wysokość:
14 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

Świetny sposób na dobry sen

To moja trzecia poduszka. Po tym jak sama się nią zachwyciłam, kupiłam kolejne członkom rodziny. Poduszka świetnie podpiera głowę (wyrzuciłam "Jaśka"), rano budzę się wypoczęta.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Wysokość:
14 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
5 lat
Twardość:
miękki
Status medyczny:
tak
MOLLYFLEX