TEMPUR

Poduszka TEMPUR COMFORT

627,00 zł

Komfortowa poduszka Tempur Comfort zapewniająca wygodne i zdrowe podparcie głowy i karku podczas snu.

Twardość poduszki:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Poduszka Comfort to model z najnowszej kolekcji marki Tempur. Produkt zaprojektowano z myślą o zapewnieniu komfortu snu oraz redukcji bólu. Poduszka została wykonana z innowacyjnego materiału TEMPUR Advanced, który dopasowuje się do krzywizn ciała, zapewniając odpowiednie podparcie głowy i szyi. Poduszka Tempur Comfort jest dostępna w dwóch odczuciach: miękkim i średnim, co pozwala na wybór modelu dopasowanego do indywidualnych preferencji i potrzeb użytkownika. Zarówno miękka, jak i średnia wersja gwarantują maksymalny komfort i redukcję napięcia mięśniowego. Poduszka Tempur Comfort posiada ergonomiczny kształt, dzięki czemu sen jest zdrowy i odprężający niezależnie od pozycji w jakiej śpimy. Poduszka została wyposażona w rozpinany pokrowiec, który można zdjąć i przeznaczyć do prania wodnego w maksymalnej temperaturze 60 stopni Celsjusza, co wpływa na higieniczność i świeżość środowiska snu.

WYMIARY: 70x50 CM
Twardość - miękki
Poduszka Tempur Comfort - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
50x70 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki/średni
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
60 st.C.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
50x70 cm
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki/średni
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
60 st.C.
TEMPUR