Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Nowy
TEMPUR
Nowość

Poduszka TEMPUR SYMPHONY SMARTCOOL

793,00 zł

Ergonomiczna poduszka Tempur Symphony w zdejmowanym pokrowcu SmartCool przeznaczonym do prania.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka TEMPUR SYMPHONY SMARTCOOL Rozmiar: S 9 793,00
Poduszka TEMPUR SYMPHONY SMARTCOOL Rozmiar: M 1 876,00
Poduszka TEMPUR SYMPHONY SMARTCOOL Rozmiar: L 2 954,00

Komfortowa poduszka Tempur Symphony w pokrowcu SmartCool to idealne podparcie dla górnych części ciała śpiącego. Zastosowane w poduszce materiały, oparte o technologię NASA, sprawiają, że perfekcyjnie dopasowuje się ona do wszystkich krzywizn kręgosłupa użytkownika, tym samym zapewniając zdrowy, spokojny i higieniczny sen. Poduszka Tempur Symphony SmartCool jest odpowiednia do spania na boku i na plecach. Dodatkowo jej chłodząca powłoka sprawia, że w trakcie snu zostaje utrzymana właściwa temperatura, co zapobiega przegrzaniu górnych partii ciała użytkownika. Poduszka posiada dwa kąty nachylenia, z tego powodu jest możliwy wybór najbardziej komfortowej strony podczas odpoczynku. Występuje ona w trzech rozmiarach, dlatego z łatwością można wybrać ten, który najbardziej spełni oczekiwania śpiącego. Ponadto pokrowiec SmartCool wzbogacono o suwak po to, aby bez problemu go zdejmować i regularnie prać w celu zachowania nieustannej świeżości. Maksymalna temperatura prania powinna wynosić 40 stopni Celsjusza.

WYMIARY: S (63x43x11 CM); M (63x43x12.5 CM); L (63x43x14 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Symphony SmartCool - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
40 st.C.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR
Nowość