TEMPUR

Poduszka TEMPUR SYMPHONY SMARTCOOL

793,00 zł

Ergonomiczna poduszka Tempur Symphony w zdejmowanym pokrowcu SmartCool przeznaczonym do prania.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Komfortowa poduszka Tempur Symphony w pokrowcu SmartCool to idealne podparcie dla górnych części ciała śpiącego. Zastosowane w poduszce materiały, oparte o technologię NASA, sprawiają, że perfekcyjnie dopasowuje się ona do wszystkich krzywizn kręgosłupa użytkownika, tym samym zapewniając zdrowy, spokojny i higieniczny sen. Poduszka Tempur Symphony SmartCool jest odpowiednia do spania na boku i na plecach. Dodatkowo jej chłodząca powłoka sprawia, że w trakcie snu zostaje utrzymana właściwa temperatura, co zapobiega przegrzaniu górnych partii ciała użytkownika. Poduszka posiada dwa kąty nachylenia, z tego powodu jest możliwy wybór najbardziej komfortowej strony podczas odpoczynku. Występuje ona w trzech rozmiarach, dlatego z łatwością można wybrać ten, który najbardziej spełni oczekiwania śpiącego. Ponadto pokrowiec SmartCool wzbogacono o suwak po to, aby bez problemu go zdejmować i regularnie prać w celu zachowania nieustannej świeżości. Maksymalna temperatura prania powinna wynosić 40 stopni Celsjusza.

WYMIARY: S (63x43x11 CM); M (63x43x12.5 CM); L (63x43x14 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Symphony SmartCool - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
S (63x43x11 cm) | M (63x43x12.5 cm) | L (63x43x14 cm)
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
S (63x43x11 cm) | M (63x43x12.5 cm) | L (63x43x14 cm)
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
40 st.C.
TEMPUR