• Obniżka
Promocja
TEMPUR

Poduszka TEMPUR MILLENNIUM SMARTCOOL

698,00 zł 593,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 698,00 zł

Wysokiej jakości poduszka Tempur Millennium w innowacyjnym pokrowcu SmartCool.

Rozmiar:
Dostępny do 10 tygodni
Ilość:

Poduszka Millenium SmartCool z kolekcji marki Tempur zapewnia optymalne podparcie głowy. Wspomaga utrzymanie właściwej pozycji podczas snu, dzięki czemu odpoczynek jest niezwykle regeneracyjny. Posiada status wyrobu medycznego, jest zatem dedykowany osobom, które dbają o najwyższy komfort snu oraz zmagają się z bólami kręgosłupa. Poduszkę Tempur Millenium wykonano z użyciem materiału SmartCool, który dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii odprowadza ciepło. Nowoczesny wkład zawsze powraca do pierwotnego kształtu, dlatego poduszka wyróżnia się odpornością na odkształcenia. Ponadto powierzchnia zachowuje niską temperaturę, co przekłada się na pełny komfort termiczny nawet w sezonie letnim. Kształt poduszki Millenium SmartCool zapewnia perfekcyjne dopasowanie oraz właściwe podparcie głowy, szyi i ramion, przy zachowanej redukcji nacisku. Dedykowany zarówno osobom śpiącym na plecach, jak i na boku.

WYMIARY: S (54x32x9.5 CM); M (54x32x11 CM); L (54x32x12.5 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Millennium SmartCool - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rozmiar:
S (54x32x9.5 cm) | M (54x32x11 cm) | L (54x32x12.5 cm)
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
40 st.C.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.

Szczegóły produktu

Rozmiar:
S (54x32x9.5 cm) | M (54x32x11 cm) | L (54x32x12.5 cm)
Rodzaj:
piankowa
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
40 st.C.
Promocja
TEMPUR