Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Nowy
TEMPUR
Nowość

Poduszka TEMPUR MILLENNIUM SMARTCOOL

612,88 zł

Wysokiej jakości poduszka Tempur Millennium w innowacyjnym pokrowcu SmartCool.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka TEMPUR MILLENNIUM SMARTCOOL Rozmiar: S 6 612,88
Poduszka TEMPUR MILLENNIUM SMARTCOOL Rozmiar: M 6 650,63
Poduszka TEMPUR MILLENNIUM SMARTCOOL Rozmiar: L 7 725,27

Poduszka Millenium SmartCool z kolekcji marki Tempur zapewnia optymalne podparcie głowy. Wspomaga utrzymanie właściwej pozycji podczas snu, dzięki czemu odpoczynek jest niezwykle regeneracyjny. Posiada status wyrobu medycznego, jest zatem dedykowany osobom, które dbają o najwyższy komfort snu oraz zmagają się z bólami kręgosłupa. Poduszkę Tempur Millenium wykonano z użyciem materiału SmartCool, który dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii odprowadza ciepło. Nowoczesny wkład zawsze powraca do pierwotnego kształtu, dlatego poduszka wyróżnia się odpornością na odkształcenia. Ponadto powierzchnia zachowuje niską temperaturę, co przekłada się na pełny komfort termiczny nawet w sezonie letnim. Kształt poduszki Millenium SmartCool zapewnia perfekcyjne dopasowanie oraz właściwe podparcie głowy, szyi i ramion, przy zachowanej redukcji nacisku. Dedykowany zarówno osobom śpiącym na plecach, jak i na boku.

WYMIARY: S (54x32x9.5 CM); M (54x32x11 CM); L (54x32x12.5 CM)
Twardość - miękki
Poduszka Millennium SmartCool - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
3 lata
Twardość:
miękki
Producent:
Tempur
Temperatura prania:
40 st.C.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
TEMPUR
Nowość