Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
JANPOL

Poduszka PROFILOWANA Z PIANKI TERMOELASTYCZNEJ

144,00 zł
Nowy produkt

Profilowana ergonomiczna poduszka z pianki termoelastycznej w szerokiej gamie pokrowców do wyboru.

Pokrowiec:
Rozmiar:
Dostępny od ręki!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Poduszka PROFILOWANA Z PIANKI TERMOELASTYCZNEJ Pokrowiec: Sote, Rozmiar: 50x36x11/13 9 144,00

Poduszki termoelastyczne są bardzo cenione za swoje właściwości prawidłowego i ergonomicznego podpierania głowy podczas snu (zapewnia komfort, redukuje ból w odcinku szyjnym). Jej wkład stanowi formowana pianka termoelastyczna, która zmienia swoją twardość pod wpływem temperatury i ze wszystkich stosowanych materiałów w poduszkach, najlepiej dopasowuje się do kształtu głowy. Dzięki swoim właściwościom oraz odpowiedniemu profilowaniu poduszka termoelastyczna Janpol gwarantuje zdrowy sen pozbawiony bólu w odcinku szyjnym. Wymiary: 50x36x11/13cm.

Pianka termoelastyczna
Pianka termoelastyczna: wynaleziona została przez NASA, by redukować naciski podczas startów promów kosmicznych. Widząc potencjał w niezwykłym materiale reagującym na ciepło, pianka została udoskonalona, by mogła służyć w codziennym życiu. Pianka pod wpływem temperatury i nacisku ze strony użytkownika idealnie dopasowuje się do kształtu głowy i odcinka szyjnego zapewniając stabilne podparcie.
WYMIARY: 50x36x11/13cm CM
Twardość - średni
Profilowana z pianki termoelastycznej - budowa
Pokrowiec Sote
Pokrowiec Sote: delikatny i przyjemny w dotyku pokrowiec o aksamitnym wykończeniu. Wykonany został z wytrzymałej i odpornej na rozciąganie tkaniny, która zachowuje swoje właściwości w wyniku częstego prania. Producent zaleca pranie pokrowca w 60 st.C.

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 7 customer reviews

Polecam poduszke

Poduszka zakupiona na prezent który okazał się bardzo trafiony. Użytkowana od dwóch tygodni spełnia wszystkie wymagania. Sen na niej to prawdziwa przyjemność. Polecam.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
Zweryfikowany zakup

Trafiony zakup

Poduszka spełnia swoją rolę, bardzo przyjemna w użytkowaniu.

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie
JANPOL