Poduszka ANTISTRESS CARBON
  • Poduszka ANTISTRESS CARBON
  • Poduszka ANTISTRESS CARBON
HILDING

Poduszka ANTISTRESS CARBON HILDING

269,00 zł
Nowy produkt

Poduszka Hilding Antistress Carbon z pianką Visco z włóknem węglowym.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Poduszka Antistress Carbon to jedna z najnowszych poduszek w kolekcji producenta Hilding. Wypełnienie poduszki stanowi materiał termoelastyczny Visco zawierający włókna węglowe, które skutecznie eliminują elektryczność z ciała człowieka oraz poprawią przepływ krwi w odcinku szyjnym oraz głowy przy zachowaniu prawidłowego podparcia tych części ciała. Przekłada się to na zdrowy i komfortowy sen. Poduszka Hilding Antistress Carbon dostępna jest w elastycznym pokrowcu ze specjalną wentylowaną siatką 3D, dzięki której w poduszce zachowana zostaje świeżość przez długi czas. Produkt objęty 2-letnią gwarancją.

Pianka Visco
Pianka Visco: termoelastyczny materiał, który pod wpływem temperatury i nacisku dopasowuje się do naturalnych krzywizn ciała. Zapewnia doskonałe podparcie oraz relaksujący, zdrowy sen. Dodatkowo pianka wzbogacona została włóknami węglowymi, których właściwości wpływają na eliminację ładunków elektrycznych nagromadzonych na ludzkim ciele.
WYMIARY: 53x40x11 CM
Twardość - miękki
Poduszka Antistress Carbon - budowa

Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Kolor:
Biały
Rozmiar:
53x40x11 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
pianka Visco
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Zweryfikowany zakup

So far so good :)

Pierwszy tydzień użytkowania i jestem bardzo zadowolony :)<br /> <br /> Polecam!

Czy ta opinia była pomocna? Tak Nie

Szczegóły produktu

Kolor:
Biały
Rozmiar:
53x40x11 cm
Rodzaj:
piankowy
Gwarancja:
2 lata
Wkład:
pianka Visco
Twardość:
miękki
Status medyczny:
nie
Producent:
Hilding
HILDING