• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
CUREM

Materac .EXE CUREM 80x200 piankowy – OUTLET

5 779,00 zł 2 889,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 889,50 zł

Materac piankowy .EXE z kolekcji Curem w rozmiarze: 80x200 cm. 

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac .EXE marki Curem to model wykonany z pianki, który gwarantuje stabilne podparcie ciała na całej długości i doskonale dopasowuje się do jego kształtu. Rdzeń materaca składa się z trzech rodzajów pianek - Serene, Visco i Fusion. Zastosowanie tych różnorodnych materiałów pozwoliło stworzyć produkt, który łączy wytrzymałość z wygodą. Pianka Serene zapewnia idealne podparcie, podczas gdy Visco reaguje na temperaturę i nacisk, dając uczucie otulenia. Elastyczna pianka Fusion, dzięki specjalnemu profilowaniu, ma siedem stref twardości. Materac .EXE z pewnością zadowoli nawet najbardziej wymagających użytkowników.
UWAGA! Materac nowy, spakowany na płasko w uszkodzonym opakowaniu. Na materac został nałożony rabat w wysokości 50%. Produkty 
z outletu wysyłamy w ciągu trzech dni roboczych.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 26 CM
Materac .Exe Curem
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
CUREM