• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
JANPOL

Stelaż DOCJA JANPOL 90x200 – OUTLET

629,00 zł 471,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 471,75 zł

Regulowany stelaż Docja z kolekcji Janpol. Stelaż dostępny w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Docja z kolekcji Janpol to doskonałe podłoże do umieszczenia materaca, gwarantujące optymalny komfort podczas snu lub wypoczynku. Zbudowany z 28 listew drewnianych brzozowych, stelaż zapewnia równomierne podparcie ciała na całej jego długości. Produkt jest dedykowany dla materacy o elastycznej strukturze, jednak nie zaleca się jego łączenia z materacami posiadającymi twardą konstrukcję, taką jak np. z kokosu lub przekładek tapicerskich. Stelaż ma wysokość około 7 cm i jest regulowany.
UWAGA! Stelaż z ekspozycji w bardzo dobrym stanie. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 25%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, przy ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 90x200 CM
Stelaż Docja Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL