• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Stelaż SURFACE STANDARD PAN MATERAC 200x200 – OUTLET

559,00 zł 363,35 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 391,30 zł

Drewniany stelaż Surface Standard z regulacją twardości. Wymiary stelaża: 200x200 cm.
Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Stelaż Surface Standard został stworzony przy zastosowaniu 28 giętych i elastycznych listew z drewna brzozowego. Przymocowano je za pomocą odpornych na pękanie oraz odkształcenia uchwytów, dzięki czemu stelaż pozostanie w dobrej kondycji przez długi czas. Listwy rozmieszczono w odległości 3 cm, dlatego ciężar ciała użytkownika pozostaje rozłożony równomiernie na całej powierzchni stelaża. Ponadto w modelu istnieje możliwość regulacji stopnia twardości na odcinku lędźwiowym.
UWAGA! Stelaż w zabezpieczonym zniszczonym opakowaniu. 
Brak pasów do szczebli. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 35%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY STELAŻA: 200x200 CM
Stelaż Surface Standard Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC