• Wyprzedaż!
  • Nowy
Outlet
SEMBELLA

Kołdra SEMBELLA DUVET 200x220 antyalergiczna - OUTLET

369,00 zł 221,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 221,40 zł

Kołdra antyalergiczna Duvet z kolekcji Sembella. Wymiary: 200x220 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Kołdra Sembella nie tylko zapewnia przyjemne ciepło podczas snu, ale także chroni przed alergenami. Jej antyalergiczne wypełnienie zapewnia komfortowy sen, minimalizując ryzyko reakcji alergicznych. Dodatkowo aktywny składnik Hollofill® Allerban® skutecznie eliminuje roztocza, grzyby oraz bakterie, co wpływa na czystość i świeżość kołdry. Dzięki temu użytkownik może cieszyć się spokojem, mając pewność, że śpi w higienicznych warunkach, sprzyjających zdrowiu i relaksowi.
UWAGA! Kołdra w bardzo dobrym stanie. Widoczne niewielkie zabrudzenie. Uszkodzone opakowanie producenta, zabezpieczone na czas podróży. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 40%. 
Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY KOŁDRY: 200x220 CM
Kołdra Sembella Duvet
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
SEMBELLA