• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
HILDING

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING 140x200 – OUTLET

149,00 zł 111,75 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 119,20 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Hilding w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Praktyczny wodoodporny pokrowiec Hilding to doskonałe rozwiązanie dla ochrony materaca przed nadmiernym zużyciem. Dzięki niemu płyny nie przedostaną się do środka materaca, co zapewnia zachowanie jego trwałości i świeżości. Dodatkowo jest wykonany z materiałów cichych, eliminujących niepożądane dźwięki podczas snu lub odpoczynku. Można prać go nawet w temperaturze do 90 stopni Celsjusza, co gwarantuje jego higienę. Co więcej, pokrowiec idealnie dopasowuje się do materacy o maksymalnej wysokości 30 cm.
UWAGA! Ochraniacz w stanie idealnym, nieoryginalnie spakowany w nieoryginalnym opakowaniu. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 25%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 140x200 CM
Ochraniacz bawełniany wodoodporny Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING