• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Pokrowiec PUROACTIVE JANPOL 140x200 – OUTLET

469,00 zł 398,65 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 398,65 zł

Nowoczesny pokrowiec Puroactive z probiotykami. Wymiary pokrowca: 140x200x18 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Pokrowiec Puroactive marki Janpol wykorzystuje zaawansowaną technologię aktywnych probiotyków, co przekłada się na redukcję ilości kurzu nawet o 93%. Dzięki procesowi aktywacji podczas codziennego użytkowania, kultury bakteryjne wnikają głęboko w tkaninę, absorbując wilgoć i tworząc środowisko wolne od alergenów. Liczne testy i badania potwierdzają antyalergiczne właściwości pokrowca. Pokrowiec łatwo się zdejmuje za pomocą zamka rozdzielczego i można go prać w domowych warunkach w temperaturze 40 st. C. Produkt jest dostępny w pikowanej wersji, zapewniając dodatkowy komfort użytkowania.
UWAGA! Pokrowiec nowy. Na produkt został nałożony rabat w wysokości 15%. Pokrowce z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY POKROWCA: 140x200x18 CM
Pokrowiec Puroactive Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL