• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac SELECT DYNAMIC PAN MATERAC 180x200 kieszeniowy – OUTLET

4 675,00 zł 2 571,25 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 805,00 zł

Kieszeniowy materac Select Dynamic z kolekcji Pan Materac. Wymiary: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Select Dynamic z kolekcji Pan Materac to materac, który spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Wkład ze sprężyn kieszeniowych został podzielony na 7 stref twardości, co zapewnia komfortowe podparcie całego ciała i optymalne rozłożenie ciężaru na powierzchni materaca. Dodatek pianki wysokoelastycznej nadaje elastyczności i sprężystości, co zwiększa jakość snu. Cechuje się ona także doskonałą przewiewnością, co czyni materac  higienicznym i wolnym od alergenów. Pianka Flofom, stanowiąca górną warstwę modelu, posiada właściwości chłodzące, przez co zapewnia komfort termiczny oraz wspomaga regenerację mięśni i stawów.
UWAGA! Materac w stanie dobrym, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Widoczne zabrudzenia pokrowca oraz dwie niewielkie dziury.
 Na materac został nałożony rabat w wysokości 45%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Select Dynamic Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.

Pliki do pobrania

Karta gwarancyjna

Pliki do pobrania (193.81k)
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC