• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac PULS PAN MATERAC 180x200 kieszeniowo-piankowy – OUTLET

5 515,00 zł 2 757,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 757,50 zł

Materac kieszeniowo-piankowy Puls z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 180x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Puls został zaprojektowany tak, by zapewnić maksymalny komfort podczas snu. Jego rdzeń tworzą zaawansowane pianki i sprężyny kieszeniowe w systemie Multipocket, co zapewnia wyjątkową elastyczność punktową. Dzięki tej nowoczesnej konstrukcji, materac oferuje optymalne wsparcie i doskonale dopasowuje się do kształtu ciała użytkownika. Dodatkowo jego struktura umożliwia prawidłową cyrkulację powietrza, co podnosi higienę i komfort użytkowania.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, spakowany na płasko, w nieoryginalnej folii. Widoczne dwie dziury w pokrowcu. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25,5 CM
Materac Puls Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC