• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Stelaż DOCJA JANPOL 80x190 zmontowany – OUTLET

634,00 zł 196,54 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 253,60 zł

Regulowany stelaż Docja z kolekcji Janpol. Stelaż dostępny w rozmiarze: 80x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Regulowany stelaż Docja z kolekcji Janpol to perfekcyjne podłoże dla materaca, zapewniające najwyższy poziom komfortu snu czy odpoczynku. Składa się on z 28 drewnianych brzozowych listew, dzięki którym ciało użytkownika pozostaje właściwie podparte na całej długości. Stelaż jest przeznaczony dla elastycznych materacy, nie poleca się natomiast łączenia go z materacami posiadającymi utwardzenia, np. z kokosu lub przekładek tapicerskich. Wysokość stelaża wynosu ok. 7 cm.
UWAGA! Stelaż zmontowany. Brak oryginalnego opakowania. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 69%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 80x190 CM
Stelaż Docja Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL