Strona korzysta z Cookies i tym podobnych technologii. Korzystanie z serwisu bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Więcej informacji znajdą Państwo w naszej polityce prywatności.
  • Wyprzedaż!
-45%
Wyprzedaż
JANPOL

Stelaż DOCJA JANPOL 80x190 zmontowany – OUTLET

634,00 zł 348,70 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 348,70 zł

Regulowany stelaż Docja z kolekcji Janpol. Stelaż dostępny w rozmiarze: 80x190 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

LISTA WARIANTÓW PRODUKTU DOSTĘPNYCH W 24 GODZINY

Wariant produktu Ilość Cena Zamów
Stelaż DOCJA JANPOL 80x190 zmontowany – OUTLET Rozmiar: 80x190 1 348,70
634,00

Regulowany stelaż Docja z kolekcji Janpol to perfekcyjne podłoże dla materaca, zapewniające najwyższy poziom komfortu snu czy odpoczynku. Składa się on z 28 drewnianych brzozowych listew, dzięki którym ciało użytkownika pozostaje właściwie podparte na całej długości. Stelaż jest przeznaczony dla elastycznych materacy, nie poleca się natomiast łączenia go z materacami posiadającymi utwardzenia, np. z kokosu lub przekładek tapicerskich. Wysokość stelaża wynosu ok. 7 cm.
UWAGA! Stelaż zmontowany. Brak oryginalnego opakowania. Na stelaż został nałożony rabat w wysokości 45%. Stelaże z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIAR STELAŻA: 80x190 CM
Stelaż Docja Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od zweryfikowanych kupujących.
Wyprzedaż
JANPOL