• Wyprzedaż!
  • Nowy
Wyprzedaż
HILDING

Materac DANCE HILDING 120x200 hybrydowy – OUTLET

3 739,00 zł 2 243,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 243,40 zł

Materac hybrydowy Dance Hilding w zdejmowanym pokrowcu Italiano. Wymiary: 120x200 cm.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Dance Hilding, z siedmioma strefami twardości, stanowi doskonałą opcję dla osób poszukujących wygody i perfekcyjnego dopasowania. Jego imponująca wysokość wynosząca 28 cm sprawia, że użytkownik doświadcza przyjemnego uczucia otulenia całego ciała w trakcie snu. Dzięki zastosowaniu sprężyn Pocket Plus wewnątrz materaca, uzyskano doskonałe wsparcie dla zmęczonego kręgosłupa, co gwarantuje spokojny i odprężający odpoczynek. Dodatkowo, materac został wyposażony w zdejmowany pokrowiec Italiano, który jest antyalergiczny. To praktyczne rozwiązanie pozwala na wielokrotne pranie zewnętrznej warstwy materaca, zapewniając zawsze czystość i świeżość. Maksymalna temperatura prania to 60 stopni Celsjusza, co umożliwia łatwe utrzymanie higieny i komfortu użytkowania materaca.
UWAGA! Materac w stanie idealnym, spakowany na płasko w zastępczej folii. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 28 CM
Materac Dance Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Wyprzedaż
HILDING