• Wyprzedaż!
Outlet
JANPOL

Materac ANDROMEDA JANPOL 140x210 sprężynowy - OUTLET

2 495,00 zł 1 247,50 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 497,00 zł

Materac sprężynowy Andromeda z kolekcji Janpol. Materac w rozmiarze: 140x210 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Pokrowiec:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Andromeda to nowoczesny materac, doskonały dla osób borykających się z problemami kręgosłupa. Jego wnętrze składa się z precyzyjnie rozmieszczonych sprężyn kieszeniowych multipocket, które są podzielone na 7 różnych stref twardości. Dzięki temu zapewniają one odpowiednie dopasowanie do każdej części ciała podczas wypoczynku. Wnętrze zostało uzupełnione elastycznym lateksem, który dodatkowo wzmacnia sprężyny i nadaje materacowi elastyczności. Ponadto lateks jest przyjazny dla alergików. Materac Andromeda zaprojektowano także z myślą o prawidłowej wentylacji, dzięki specjalnie zaprojektowanym kanalikom. Średni stopień twardości materaca sprawia, że jest on optymalny dla większości użytkowników, zapewniając odpowiedni komfort podczas snu.
UWAGA! Materac nowy, zrolowany w oryginalnym opakowaniu. Widoczne zabrudzenie oraz zabarwienie o średnicy ok. 15 cm. Na produkt nałożony został rabat w wysokości 50%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 18 CM
Materac Andromeda Janpol
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
JANPOL