• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac VERBENA PAN MATERAC 140x200 kieszeniowy – OUTLET

3 359,00 zł 2 015,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 2 351,30 zł

Materac kieszeniowy Verbena z kolekcji Pan Materac. Materac w rozmiarze: 140x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Verbena to idealny wybór dla osób, które za priorytet stawiają wygodny i zdrowy sen. Jego konstrukcja opiera się na nowatorskim systemie sprężyn kieszeniowych, uzupełnionym przez dwie różne pianki - Bultex i Dynamic Blue. Dzięki zastosowaniu siedmiu stref twardości, materac doskonale podtrzymuje ciało na całej długości. Porowata struktura pianki Bultex wspiera prawidłową cyrkulację powietrza, co bezpośrednio wpływa na higienę snu. Natomiast pianka Dynamic Blue charakteryzuje się wyjątkową wytrzymałością na długotrwałe użytkowanie. Ponadto, aby zwiększyć twardość między warstwą pianki a sprężynami, zastosowano dodatkowy wkład z maty kokosowej. To rozwiązanie przyczynia się do uzyskania optymalnego podparcia ciała podczas snu, jednocześnie zapewniając odporność na ewentualne deformacje modelu. Materac Verbena to nie tylko gwarancja komfortu, ale także troski o higienę i trwałość, co czyni go kompleksowym rozwiązaniem dla zapewnienia zdrowego oraz wygodnego snu.
UWAGA! Materac w stanie bardzo dobrym, nieoryginalnie spakowany na płasko w zastępczej folii. Delikatnie widoczne zabrudzenia. Na materac nałożony został rabat w wysokości 40%. Materace z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 25 CM
Materac Verbena Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC