• Wyprzedaż!
Outlet
PAN MATERAC

Materac ORIGINAL MULTI PAN MATERAC 90x200 kieszeniowy – OUTLET

1 729,00 zł 1 037,40 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 037,40 zł

Materac kieszeniowy Original Multi Pan Materac. Materac w rozmiarze: 90x200 cm.

UWAGA! To jest wyrób medyczny. Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Materac Original Multi z kolekcji Pan Materac stworzono na bazie sprężyn kieszeniowych Multipocket. Rozwiązanie to polega na wykorzystaniu rozbudowanego zestawu sprężyn o małej średnicy i umieszczeniu każdej z nich w indywidualnej materiałowej kieszonce. Dzięki temu wszystkie elementy konstrukcji uginają się niezależnie od siebie, co redukuje przenoszenie drgań na powierzchni materaca. Za miękkość wierzchniej warstwy odpowiedzialny jest zestaw pianek – wysokoelastyczna gwarantuje odporność na odkształcenia, natomiast lateksowa dopasowuje się do ciała i hamuje rozwój bakterii.
UWAGA! Materac z ekspozycji. Delikatnie widoczne zaciągnięcia pokrowca. Na materac został nałożony rabat w wysokości 40%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Częstochowie, przy ul. Drogowców 21. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego

WYSOKOŚĆ CAŁKOWITA: ok. 22 CM
Materac Original Multi Pan Materac
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
PAN MATERAC