• Wyprzedaż!
Outlet

Poduszka NUCOL SOFT GEL GOMARCO 70x40 - OUTLET

559,00 zł 391,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 391,30 zł

Dopasowująca się do kształtu głowy i szyi poduszka Nucol Soft Gomarco 70x40 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Model Nucol Soft to miękka poduszka dwustronna. Uniwersalny kształt zapewnia komfort w każdej pozycji snu. Produkt wykonany jest z wysokiej jakości pianki żelowej, która ma właściwości termoelastyczne. Pod wpływem ciepła pianka dopasowuje się do kształtu głowy i karku, gwarantując optymalne wsparcie. Dzięki opatentowanej technologii Nucol® poprawia krążenie krwi i zmniejsza napięcie mięśni szyi. Dodatkowo perforowane nacięcia i system kanalików Bi-Gradual zapewniają odpowiednią cyrkulację powietrza wewnątrz poduszki, co utrzymuje jej świeżość i higienę.
UWAGA! Poduszka z ekspozycji, w bardzo dobrym stanie. Widoczne delikatne zabrudzenia pokrowca. 
Na produkt został nałożony rabat w wysokości 30%. Odbiór osobisty możliwy w salonie Pan Materac w Krośnie, ul. Pużaka 35. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY PODUSZKI:70x40 CM
Poduszka Nucol Soft Gel Gomarco
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet