• Wyprzedaż!
Outlet
HILDING

Ochraniacz bawełniany wodoodporny HILDING 90x200 – OUTLET

99,00 zł 69,30 zł

Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 74,25 zł

Wodoodporny ochraniacz na materac z kolekcji Hilding w rozmiarze: 90x200 cm.

Rozmiar:
Dostępny w 24h!
Ilość:

Praktyczny pokrowiec wodoodporny, który doskonale chroni materac przed nadmiernym zużyciem. Dzięki temu pokrowcowi nie ma obaw, że ciecze przedostaną się do wnętrza materaca, co pozwala na zachowanie oryginalnej wartości i świeżości wkładu. Co więcej, pokrowiec został wykonany z materiałów, które są ciche i nie wydają niepożądanych dźwięków podczas snu lub wypoczynku. Jego wyjątkowa cecha to możliwość prania w temperaturze aż do 90 stopni Celsjusza, co zapewnia dodatkową higienę. Ochraniacz doskonale dopasowuje się do materaców o maksymalnej wysokości 30 cm, gwarantując pełną ochronę i komfort użytkowania.
UWAGA! Ochraniacz w stanie bardzo dobrym, nieoryginalnie spakowany. Widoczne delikatnie zabrudzenia. Na ochraniacz został nałożony rabat w wysokości 30%. Produkty z outletu wysyłamy w ciągu jednego dnia roboczego.

WYMIARY OCHRANIACZA: 90x200 CM
Ochraniacz bawełniany wodoodporny Hilding
Powyższe grafiki, ikonki oraz treści merytoryczne stanowią własność sklepu Pan Materac. Przetwarzanie opisów, obrazów czy grafik lub używanie ich bez naszej zgody jest nielegalne i grozi odpowiedzialnością prawną.
Zapewniamy aby opinie pochodziły od osób, które używały danego produktu lub go nabyły. W tym celu publikujemy wyłącznie opinie, które uprzednio zweryfikujemy jako zamieszczone przez osoby, które kupiły dany produkt w naszym sklepie.
Outlet
HILDING